Кошик
604 відгуків

Определяем качество

Определяем качество

Качество специй. Многие компании пребывают в заблуждении, что специи это бросовый копеечный товар, и отношение к продукту у них соответствующее. Помните, элитные специи не могут стоить дешево.

Если вам пытаются продать молотые специи, и цена этих специй в несколько раз меньше, чем у цельных специй – значит эти специи разбавлены. Фактически, вы покупаете очень дорогую муку, с небольшой примесью специй.

Если вам предлагают существенную скидку в 20-30 процентов – значит нужно внимательней присмотреться к сроку годности продукта.

Деякі спеції просто не можуть коштувати дешево! Наприклад, шафран, з-за трудомісткого ручного виробництва коштує кілька сотень тисяч рублів за кілограм. Якщо вам пропонують шафран та інші спеції істотно дешевше ринкової стовартості – це гарантована підробка.

Чим сильніше помел, тим більше шансів придбати підробку. Найвищий відсоток підробок та недоброякісної продукції припадає саме на мелені спеції. Наприклад, чорний мелений. Можна намолоти високоякісні горошини, а можна - відходи виробництва. При цьому запах і колір буде приблизно той же. Іноді, щоб більше заробити на продукт, перероблений горошок низької якості додають борошно. Аромат перцю при цьому залишається. Для його посилення додаються ефірні масла.

Зовні відрізнити підробку від якісних спецій, інколи не під силу навіть фахівцям. Здогадатися про те, що з прянощами не все в порядку, можна, якщо в переліку інгредієнтів побачите штучні ароматизатори і стабілізатори. Сухі приправи в подібних добавках не потребують і прекрасно можуть зберігатися без цих інгредієнтів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner